Vítáme Vás z celého srdce na našich stránkách Veselého Mandlu :)

Hospůdka u veselýho mandlu

Rezervare

Jídlo s sebou / rozvoz | Teplice

Chcete strávit úžasný večer s rodinou či přáteli a vychutnat si naše české, americké nebo mezinárodní speciality? Tak neváhejte a navštivte právě naši restauraci. Vítejte v restauraci Hospůdka u veselýho mandlu a nechte se unést naší tradiční nabídkou v tradičním prostředí. Chcete si užít stylový večer? K dispozici pro Vás máme krásnou a útulnou zahrádku. Hned jak se ochladí, zapnou se vyhřívací lampy a vy se budete cítit jako doma. Naše prostory jsou klimatizovány.

Nejlepší restaurace s jedinečným brunchem

Čerstvost surovin je základ naší české, americké a mezinárodní kuchyně. V našem podniku si pochutnáte na brunchi, obědě či večeři! Ušetřete čas, který byste jinak strávili čekáním na vybrané jídlo, a naservírujte si právě to, na co máte zrovna chuť. Naše wifi zdarma zaručí, že Vám nikdy nic neunikne! Vaše děti se v našem koutku mohou těšit na chvíle plné skvělé zábavy. Extra prostory připravené pro kuřáky.

Obsluhujeme i na soukromých akcích a svatbách

Pro naše hosty jsou vyhrazena parkovací místa přímo před restaurací. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni! Rezervujte si svá místa a užijte si bezstarostný večer u nás. Kontaktovat nás můžete jednoduše na uvedené e-mailové adrese hlavonozka@post.cz nebo přes telefonní číslo +420728947228. Příjímáme platby v hotovosti. Pohodlně zaplatíte i bezkontaktní platbou, kartou VISA, kartou Mastercard, kartou AMEX, bankovním převodem a debetní kartou. Pokrmy u nás připravené si můžete předem objednat a my Vám je přichystáme s sebou. Chcete aby Vaše oslava narozenin, křtin byla pro Vás i Vaše hosty nezapomenutelným gastronomickým zážitkem? Využijte našich netradičních cateringových služeb dle Vašeho přání. Hledáte místo pro svou nezapomenutelnou oslavu? Nabízíme Vám možnost využít naše jedinečné prostory. Specializujeme se na pořádání různých akcí. K využití jsou překrásné prostory, kde se Vy i Vaši hosté budete cítit přímo skvěle. Zajistíme Vám catering na hostinu podle Vašich přání. Těšíme se. Kontaktujte nás a my Vám rádi vytvoříme nabídku. Otevírací hodiny jsou denně od 11:00 do 23:59 hodin.

Locație

Faceți click pentru a afișa harta

Adresa ta IP va fi trimisă la Google Maps.

Kollárova 23, 41501 Teplice, Republica Cehă

Fă o rezervare

+420728947228

Trimite cererea de rezervare folosind formularul alăturat și te vom contacta în cel mai scurt timp posibil.

Introdu numele.
Introdu adresa de e-mail.
Introdu numărul de telefon.
Introdu data și ora dorite.
Introdu numărul de persoane.
Introdu mesajul.
Cererea ta de rezervare a fost trimisă. Te vom contacta în curând.
Cererea de rezervare nu a fost trimisă.

Programul nostru program de funcționare

Luni
11:00 – 23:59
Marți
11:00 – 23:59
Miercuri
11:00 – 23:59
Joi
11:00 – 23:59
Vineri
11:00 – 23:59
Sâmbătă
11:00 – 23:59
Duminică
11:00 – 23:59

Opțiuni de plată disponibile

Serviciile noastre

Informații contact

Trimite-ne mesajul tău.

Introdu numele.
Introdu adresa de e-mail.
Introdu numărul de telefon.
Introdu subiectul.
Introdu mesajul.
Mesajul tău a fost trimis. Te vom contacta în curând.
Mesajul nu a fost trimis.
Twitter_Logo_Blue