Vítáme Vás z celého srdce na našich stránkách Veselého Mandlu :)

Hospůdka u veselýho mandlu

Rezervace

Jídlo s sebou / rozvoz | Teplice

Chcete strávit úžasný večer s rodinou či přáteli a vychutnat si naše české, americké nebo mezinárodní speciality? Tak neváhejte a navštivte právě naši restauraci. Vítejte v restauraci Hospůdka u veselýho mandlu a nechte se unést naší tradiční nabídkou v tradičním prostředí. Chcete si užít stylový večer? K dispozici pro Vás máme krásnou a útulnou zahrádku. Hned jak se ochladí, zapnou se vyhřívací lampy a vy se budete cítit jako doma. Naše prostory jsou klimatizovány.

Nejlepší restaurace s jedinečným brunchem

Čerstvost surovin je základ naší české, americké a mezinárodní kuchyně. V našem podniku si pochutnáte na brunchi, obědě či večeři! Ušetřete čas, který byste jinak strávili čekáním na vybrané jídlo, a naservírujte si právě to, na co máte zrovna chuť. Naše wifi zdarma zaručí, že Vám nikdy nic neunikne! Vaše děti se v našem koutku mohou těšit na chvíle plné skvělé zábavy. Extra prostory připravené pro kuřáky.

Obsluhujeme i na soukromých akcích a svatbách

Pro naše hosty jsou vyhrazena parkovací místa přímo před restaurací. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni! Rezervujte si svá místa a užijte si bezstarostný večer u nás. Kontaktovat nás můžete jednoduše na uvedené e-mailové adrese hlavonozka@post.cz nebo přes telefonní číslo +420728947228. Příjímáme platby v hotovosti. Pohodlně zaplatíte i bezkontaktní platbou, kartou VISA, kartou Mastercard, kartou AMEX, bankovním převodem a debetní kartou. Pokrmy u nás připravené si můžete předem objednat a my Vám je přichystáme s sebou. Chcete aby Vaše oslava narozenin, křtin byla pro Vás i Vaše hosty nezapomenutelným gastronomickým zážitkem? Využijte našich netradičních cateringových služeb dle Vašeho přání. Hledáte místo pro svou nezapomenutelnou oslavu? Nabízíme Vám možnost využít naše jedinečné prostory. Specializujeme se na pořádání různých akcí. K využití jsou překrásné prostory, kde se Vy i Vaši hosté budete cítit přímo skvěle. Zajistíme Vám catering na hostinu podle Vašich přání. Těšíme se. Kontaktujte nás a my Vám rádi vytvoříme nabídku. Otevírací hodiny jsou denně od 11:00 do 23:59 hodin.

Adresa

Klikněte pro zobrazení mapy

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

Kollárova 23, 41501 Teplice, Česká republika

Udělejte si rezervaci

+420728947228

Pošlete svou žádost o rezervaci pomocí následujícího formuláře a my se vám co nejdřve ozveme.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte požadované datum a čas.
Zadejte počet osob.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše žádost o rezervaci byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Žádost o rezervaci se nepodařilo odeslat.

Naše otevírací doba

Pondělí
11:00 – 23:59
Úterý
11:00 – 23:59
Středa
11:00 – 23:59
Čtvrtek
11:00 – 23:59
Pátek
11:00 – 23:59
Sobota
11:00 – 23:59
Neděle
11:00 – 23:59

Dostupné možnosti platby

Naše služby

Vše na jednom místě

Napište nám.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue