Vítáme Vás z celého srdce na našich stránkách Veselého Mandlu :)

Hospůdka u veselýho mandlu

Rezervace

Jídlo s sebou / rozvoz | Teplice

Pohodový večer strávíte v útulném prostředí s vytříbenou českou, americkou nebo mezinárodní kuchyní, kterou pro Vás chystáme vždy z čerstvých regionálních surovin. Vítáme Vás v naší restauraci Hospůdka u veselýho mandlu. Naším cílem je postarat se o Vaše pohodlí, vytvořit pro Vás příjemnou atmosféru a skloubit tak požitek se zážitkem. Idylické a pohodlné venkovní posezení! To je naše zahrádka, kde se budete cítit jako doma na terase. Příjemně klimatizované prostory Vám zajistí pohodlí za každého počasí a Vy se budete cítit příjemně nejen v letních měsících.

Autentická restaurace s bufetem

Naše česká, americká nebo mezinárodní kuchyně bohatá na tradice Vás překvapí nejen svou rozmanitou nabídkou pokrmů. U nás si pochutnáte na brunchi, obědě či večeři! Zastavte se i se svými přáteli a využijte naší rozsáhlé bufetové nabídky, ze které si každý vybere, co hrdlo ráčí. Díky internetu zdarma můžete kdykoliv pracovat nebo být jen v kontaktu s přáteli. Odpočiňte si a nechte své děti hrát si během pobytu v našem útulném dětském koutku. Speciální prostory připravené pro kuřáky.

Zorganizujeme Vaši soukromou akci nebo svatbu

Pro naše hosty jsou vyhrazena parkovací místa hned před restaurací. Vstup s domácími mazlíčky je do naší restaurace povolen. Vaši rezervaci vždy ochotně vyřídíme. Těšíme se na Vás! Rezervaci je možné provést e-mail: mandl123@icloud.com nebo telefonicky na +420728947228. Příjímáme platby v hotovosti. Pohodlně zaplatíte i kartou VISA, debetní kartou, bezkontaktní platbou, kartou AMEX, bankovním převodem a kartou Mastercard. Nemáte čas si jídlo vychutnat u nás? Rádi Vám ho přichystáme s sebou. Součástí našich služeb je i zajištění cateringu na různé akce. Rádi Vám sestavíme nabídku pro Vaši akci. Kontaktujte nás! Nabízíme prostory pro soukromé či firemní akce. Kontaktujte nás v případě zájmu. Naše prostory lze využívat pro nejrůznější typy akcí, oslav nebo svateb. Rádi Vám se vším pomůžeme nebo celou akci zařídíme za Vás. Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku. Provozní doba je od 11:00 do 23:59 hodin.

Adresa

Klikněte pro zobrazení mapy

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

Kollárova 23, 41501 Teplice, Česká republika

Udělejte si rezervaci

+420728947228

Pošlete svou žádost o rezervaci pomocí následujícího formuláře a my se vám co nejdřve ozveme.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte požadované datum.
Zadejte požadovaný čas.
Zadejte počet osob.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše žádost o rezervaci byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Žádost o rezervaci se nepodařilo odeslat.

Naše otevírací doba

Pondělí
11:00 – 23:59
Úterý
11:00 – 23:59
Středa
11:00 – 23:59
Čtvrtek
11:00 – 23:59
Pátek
11:00 – 23:59
Sobota
11:00 – 23:59
Neděle
11:00 – 23:59

Dostupné možnosti platby

Naše služby

Vše na jednom místě

Napište nám.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue