Vítáme Vás z celého srdce na našich stránkách Veselého Mandlu :)

Hospůdka u veselýho mandlu

Rezervace

Restaurace | Hospůdka u veselýho mandlu | Teplice

Chtěli byste prožít příjemný večer v naší restauraci při českém, americkém nebo mezinárodním jídle? Vítáme Vás v naší restauraci Hospůdka u veselýho mandlu. Naším cílem je postarat se o Vaše pohodlí, vytvořit pro Vás pohodovou atmosféru a skloubit tak požitek se zážitkem. Krásné a pohodlné venkovní posezení! To je naše zahrádka, kde se budete cítit jako doma na terase. Plně klimatizované prostory Vám zajistí pohodlí za každého počasí a Vy se budete cítit příjemně nejen v letních měsících.

Nejlepší restaurace s bohatým obědovým menu

U nás ochutnáte nejen pokrmy české a americké kuchyně. Naší vášní je pohostinství. Připravíme Vám i Vašim přátelům příjemný večer plný chutných zážitků. Přijďte se také přesvědčit, jak pestré jsou naše švédské stoly! Užívejte si pobytu u nás a surfujte po internetu zdarma. Vaše děti se v našem koutku mohou těšit na chvíle plné skvělé zábavy. V našich kuřáckých prostorech si můžete zapálit cigaretu nebo doutník, aniž byste tím někoho obtěžovali.

Přichystáme Vám i soukromou akci nebo svatbu

Využijte našeho bezplatného parkoviště. Vychutnejte si skvělou kuchyni naší restaurace i se svými čtyřnohými mazlíčky. I pejskové jsou u nás vítáni. Rezervaci míst Vám vždy ochotně zařídíme. Váš stůl můžete mít rezervovaný ještě dnes. online rezervační systém na našich stránkách je Vám neustále k dispozici. Rezervace přijímáme telefonicky +420728947228. Přijímáme karty VISA, karty Mastercard, karty AMEX, debetní karty, bankovní převody a bezkontaktní platby. Samozřejmě můžete platit i v hotovosti. Jídlo, které si u nás objednáte, Vám rádi zabalíme i s sebou. Máte zájem o cateringové služby? Rádi Vám vyhovíme. Kontaktujte nás. Nabízíme prostory pro soukromé či firemní akce. Kontaktujte nás v případě zájmu. Hledáte překrásné místo pro svých svatbu? K dispozici jsou Vám luxusní prostory a zajištění celého cateringu podle svýchch představ. Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku. Provozní doba je od 11:00 do 23:59 hodin.

Adresa

Klikněte pro zobrazení mapy

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

Kollárova 23, 41501 Teplice, Česká republika

Udělejte si rezervaci

+420728947228

Naše otevírací doba

Pondělí
11:00 – 23:59
Úterý
11:00 – 23:59
Středa
11:00 – 23:59
Čtvrtek
11:00 – 23:59
Pátek
11:00 – 23:59
Sobota
11:00 – 23:59
Neděle
11:00 – 23:59

Dostupné možnosti platby

Naše služby

Vše na jednom místě

Napište nám.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue