Vítáme Vás z celého srdce na našich stránkách Veselého Mandlu :)

Hospůdka u veselýho mandlu

Rezervace

Jídlo s sebou / rozvoz | Teplice

Co takhle prožít pohodový, společenský večer v naší restauraci při českém, americkém nebo mezinárodním jídle? Restaurace Hospůdka u veselýho mandlu Vás oslní tradičním prostředím a rozmanitou nabídkou jídel. Atmosféra restaurace posílí Váš dojem, že jste se ocitli na jedinečném místě. Chcete si užít stylový večer? K dispozici pro Vás máme krásnou a útulnou zahrádku. Hned jak se ochladí, zapnou se vyhřívací lampy a vy se budete cítit opět příjemně. Bez ohledu na venkovní teploty se v našich klimatizovaných prostorách budete cítit vždy dobře.

Nejlepší restaurace s bohatým obědovým menu

Naše česká, americká nebo mezinárodní kuchyně bohatá na tradice Vás potěší nejen svou pestrou nabídkou pokrmů. Zajděte k nám na brunch, oběd či večeři. Ušetřete čas, který byste jinak strávili čekáním na vybrané jídlo, a naservírujte si právě to, na co máte zrovna chuť. Díky internetu zdarma můžete kdykoliv pracovat nebo být jen v kontaktu s přáteli. Odpočiňte si a nechte své děti hrát si během pobytu v našem útulném dětském koutku. Kuřácká místnost je pro nás samozřejmostí.

K dispozici je i cateringový servis

Parkováni pro hosty restaurace je zdarma. Můžete si dovést i své čtyřnohé domácí mazlíčky. Jednoduše nás kontaktujte. Vaši rezervaci vyřídíme obratem. Kontaktovat nás můžete jednoduše na uvedené e-mailové adrese hlavonozka@post.cz nebo přes telefonní číslo +420728947228. Platit u nás můžete jak hotově tak, kartou VISA, kartou AMEX, debetní kartou, bankovním převodem, kartou Mastercard a bezkontaktní platbou. Nemáte čas si jídlo vychutnat u nás? Rádi Vám ho přichystáme s sebou. Nabízíme také cateringový servis – zašlete nám poptávku. Nabízíme prostory pro soukromé či firemní akce. Kontaktujte nás v případě zájmu. Specializujeme se na pořádání různých akcí. K využití jsou překrásné prostory, kde se Vy i Vaši hosté budete cítit jako doma. Zajistíme Vám catering na hostinu podle Vašich přání. Těšíme se. Kontaktujte nás telefonicky nebo na e-mailové adrese. Navštívit nás můžete denně od 11:00 do 23:59 hodin.

Adresa

Klikněte pro zobrazení mapy

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

Kollárova 23, 41501 Teplice, Česká republika

Udělejte si rezervaci

+420728947228

Pošlete svou žádost o rezervaci pomocí následujícího formuláře a my se vám co nejdřve ozveme.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte požadované datum a čas.
Zadejte počet osob.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše žádost o rezervaci byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Žádost o rezervaci se nepodařilo odeslat.

Naše otevírací doba

Pondělí
11:00 – 23:59
Úterý
11:00 – 23:59
Středa
11:00 – 23:59
Čtvrtek
11:00 – 23:59
Pátek
11:00 – 23:59
Sobota
11:00 – 23:59
Neděle
11:00 – 23:59

Dostupné možnosti platby

Naše služby

Vše na jednom místě

Napište nám.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue